Susisiekite
+370 659 11115 arba +370 659 32636
Klauskite
info@laprela.lt
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

Salou- didelis kurortas už 110 km į pietus nuo Barselonos yra populiariausias Kosta Dorados pakrantėje. Senovinis romėnų laikų miestas Salauris (saulės miestas), į kurį ilsėtis atvykdavo ir imperatoriai, ir turtingi pirkliai bei senatoriai, dabar vadinamas Kosta Dorados turistine sostine, siūlo svečiams daug įdomių ir įvairių pramogų. 1229 m. karaliaus Chaimės vadovaujami laivai iš Salou uosto išplaukė Maljorkos link. Šiam pergalingam žygiui ir Maljorkos prijungimui prie Aragonos karalystės atminti Salou mieste pastatytas paminklas karaliui, jo vardu pavadinta spalvotais fontanais papuošta palmių alėja. Nuolatiniams piratų antpuoliams atremti XVI a. buvo pastatytas gynybinis bokštas. Nuo XX amžiaus pradžios iki 1960-ųjų Salou mieste sparčiai vystėsi turizmas. Šiandien tai gražus ir kosmopolitiškas vasaros kurortas, tapęs populiariausiu visoje Kosta Dorados pakrantėje.  Salou kurorte driekiasi puikūs smėlio paplūdimiai, Kap Salou kvartale pakrantę paįvairina įlankėlės, gerai praleisti laiko kviečia diskotekos, barai, kavinės, restoranai. Čia yra visko, be ko neįsivaizduojamas judraus kurorto gyvenimas. Vakare galėsite apsilankyti prie šviesos ir muzikos fontanų, kurie laikomi Salou simboliu. 

Lankytinos vietos

 

Santa Maria del Mar bažnyčia – iš pat pradžių tai buvo koplyčia su viena nava ir nedidele varpine. Dievo namai buvo pašventinti 1766 metais. Po daugiau nei dviejų šimtų metų, tarp 1930 ir 1950 metų bažnyčia buvo padidinta iki tokio dydžio, kokią galima pamatyti šiandien. Nuo 1954 iki 1966 metų bažnyčioje dirbo paveikslų tapytojai – Lluis Guell ir Josep Grau Garriga.

Karaliaus Jaume I paminklas – karaliaus garbei, 1965 metais pastatytas paminklas, esantis Paseo de Jaume I gatvėje. Paminklas karaliui buvo pastatytas už Maljorkos užkariavimą 1229 metais.

 

Torre Vella – 1530 metais Taragonos arkivyskupo pastatytas gynybinis bokštas, kuris Salou miestui padėjo apsisaugoti nuo piratų išpuolių.

Salou miesto parkas – žalioji miesto zona, esanti Carles Buigas gatvėje. Prieš keletą metų tai buvo paprasčiausia stovyklavietė, kuri paversta viešuoju parku. Parkas apsodintas pušimis, gėlėmis – tai puiki vieta pasivaikščiojimui arba poilsiui ant suolelio.

Port Aventura – vienas didžiausių Europoje teminių pramogų parkų, kiekvienais metais pritraukiantis apie 3 milijonus lankytojų. Tai labiausiai lankomas atrakcionų parkas Ispanijoje bei šeštas pagal lankomumą Europoje. Port Aventura pramogų kurorte įkurtas vandens parkas, yra daugybė įvairių atrakcionų, skirtų ir mažiems, ir dideliems, veikia net keturi viešbučiai. Atrakcionų parkas suskirstytas į 5 zonas, pristatančias skirtingas pasaulio dalis – Polineziją, Kiniją, Meksiką, Laukinius vakarus ir Viduržemio regioną.

Dėl kelionės: +37065932636 , keliones@laprela.lt